Компанія "Новий двір" рада запропонувати послуги з укладання та доставки тротуарної плитки, встановлення європарканів, підбору шлакоблоку. Монтажні роботи такого роду досить складні й вимагають певних навичок. Наші майстри дотримуються правил технологічного процесу та володіють необхідними знаннями, тому ніколи не допускають помилок.

Фахівці оцінюють ділянку, враховують особливості ландшафту, створюють проект, після чого приступають до виконання завдання. Менеджери компанії надають допомогу під час вибору необхідної бетонної продукції, відштовхуючись від рівня міцності, розмірів і зовнішніх характеристик виробів.

Ми забезпечуємо повне облаштування території. У нас ви знайдете широкий асортимент бетонної продукції власного виробництва, який дозволяє облагородити приватний сектор, міські парки та вулиці.

Найпопулярніший запит - укладання тротуарної плитки. Ми з радістю впораємося з цим завданням, пропонуючи вам вироби різних форм, кольорів і розмірів. Перед початком оформлення території важливо враховувати її призначення, площу, необхідність установки додаткових елементів (клумб, поребриків та іншого). Співробітники компанії "Новий двір" обов'язково уточнять подібні нюанси, щоб ви були повністю задоволені результатом виконаної роботи.

Укладка тротуарної плитки
Доставка тротуарної плитки
Установка європарканів

Ми намагаємося розширювати каталог продукції заради задоволення інтересів широкої аудиторії клієнтів. Щоб вибір тротуарної плитки виявився для вас простішим, консультанти компанії підкажуть, який матеріал краще підійде для ваших цілей. Наявність спеціального автотранспорту дозволяє доставляти замовлення в будь-яке місто України без затримок.

Доставка тротуарної плитки та іншої бетонної продукції виконується оперативно. Ми надійно пакуємо товар, щоб уникнути пошкоджень в процесі перевезення. Якість виробів зберігається до моменту прибуття на об'єкт замовника. Для замовлення зв'яжіться з нашим менеджером за номером телефону або скористайтеся формою зворотного зв'язку.