Історія компанії

Компанія "Новий двір" почала свою діяльність з виготовлення будівельних матеріалів у Дніпропетровській області, де і розташовані основні виробничі центри. Друге представництво було відкрито у 2013 році в Києві. На сьогодні діють три основні філіали "Нового двору" - у Кривому Розі, Дніпрі та Києві. Асортимент товарів представлений оригінальною тротуарною плиткою, бруківкою, бордюрами, європарканом, профнастилом і металочерепицею, декоративними бетонними елементами.

Ми регулярно впроваджуємо інноваційні розробки, модернізуємо технологічне обладнання. Так вдається створювати високоякісну продукцію, яка успішно конкурує з товарами інших торгових марок. Вироби випускаються великим партіями й відповідають стандартам якості.

Співробітники компанії "Новий двір" строго контролюють всі етапи виробництва. Проводиться ретельна перевірка сировини, спостерігається процес змішування компонентів, формування і підготовки продукту. Фахівці застосовують тільки екологічні, безпечні матеріали. Високий професійний рівень працівників дозволяє нам оперативно виконувати навіть найскладніші (великі) замовлення.

Виробництво

Торгова марка "Новий двір" має у своєму розпорядженні широке розмаїття оригінальних дизайнерських рішень. Ми гарантуємо високий відсоток міцності виробів, різні колірні варіанти тих чи інших продуктів. Весь асортимент повністю безпечний для людини і навколишнього середовища, що доводять чинні сертифікати якості.

Компанія пропонує послугу з гарантійного та післягарантійного обслуговування реалізованого товару. Ми також забезпечуємо швидку доставку по Вінниці і монтаж виробів. Майстри беруть до уваги побажання замовників, проводять грамотні консультації та максимально коректно виконують монтажні роботи.

"Новий двір" протягом багатьох років користується довірою споживачів і партнерів. Компанія діє як виробник і постачальник, завдяки чому ми в повній мірі можемо відповідати за реалізацію продукції.

Серед переваг нашої роботи - оптимальна цінова політика, дотримання стандартів якості та мінімальні терміни доставки. Компанія запрошує до чесної партнерської діяльності. Співробітники завжди націлені на пошук рішень, які допомогли б збільшити ефективність продажів.