Типи європарканів

Єврозабори - сучасний тип огорож, представлений зв'язним рядом залізобетонних плит, які армуються металевою сіткою. Вироби міцні, довговічні й зберігають естетичність. Мають різну висоту і ширину, товщина кожного елемента теж варіюється в залежності від побажання замовника.

В першу чергу євроогорожі поділяють на дві основні групи:

Односторонні

Декорування виконується з одного боку, а друга частина залишається рівною. Тиснення може повторювати цегляну кладку, сайдинг, фактуру дерева.

Двосторонні

Прикрашаються як зсередини, так і зовні. Поверхня однаково приваблива з обох сторін.

Умовний розподіл європарканів пов'язують з характером поверхні - гладким або рельєфним. Ще один критерій для класифікації - розміри конструктивних елементів. Типовий стандарт панелей складає: при довжині 2-2.5 м допустима ширина 50 см. Оптимальна товщина односторонніх панелей - 4 см, двосторонніх - 5-6 см.

Орієнтуючись на зовнішній вигляд конструкцій, виділяють такі різновиди євроогорож:

 • Прості. Мінімальне декорування бетонних плит. Вироби підходять для підприємств, складів, цехів та інших промзон. Нерідко над огорожею простягають колючий дріт для кращого захисту території.
 • З імітацією інших матеріалів. Основою прикрашання паркану може стати малюнок натурального каменю, цегли, дерев'яної стіни.
 • Декоративні. Відрізняються ефектним, показним виглядом. Огорожі можуть створюватися із плит з виїмками, фігурною кромкою, розрізами. Як додаткові елементи використовуються різноманітні башти, стовпи, піки. Окрасою слугують ковані вироби, встановлені на верхній межі європаркана. Конструкції також бувають кольоровими і глянцевими.

Переваги використання євроогорож

Єврозабори володіють багатьма позитивними характеристиками, серед яких:

 • Цікавий дизайн, різні конфігурації виробів. Компонування заборів виконується за бажанням замовника. Можна вибрати будь-яку фактуру плит - плоску, рельєфну, шорстку, гладеньку. Конструкції фарбують різними кольорами, а також доповнюють їх іншими оздоблювальними елементами. Параметри висоти, ширини, товщини панелей змінюються в залежності від призначення огорожі.
 • Надійність і міцність. Застосування високоякісного цементу та металевого армування забезпечують тривалий експлуатаційний термін парканів. Вони стійкі до впливу зовнішніх факторів (вітер, атмосферні опади, коливання температури) і не піддаються механічним пошкодженням.
 • Простий монтаж. Єврозабори монтують на будь-якому ґрунті, закладка фундаменту не потрібна.
 • Доступність. Аналоги з цегли коштують дорожче, а огорожі та сітки-рабиці з дешевих деревних порід поступаються євроогорожам за багатьма параметрами.
 • Захисні властивості. Залізобетонні конструкції та опорні стовпи характеризуються підвищеною міцністю, тому здатні вберегти ділянку.

Як виготовляють єврозабори

Для виготовлення односторонніх євроогорож знадобиться вібраційний стіл, бетонозмішувач і склопластикові форми. Литтєву суміш готують з бетону марки 500, дрібного щебеню (фракція 5-10 мм), митого річкового піску. Стадії процесу:

 1. У бетонозмішувач засипають щебінку, вливають воду та запускають пристрій на декілька хвилин.
 2. Коли бруд видалений, додають нову порцію води, пісок та цемент. Потім вводять пластифікатор. Щоб надати плитам колір, використовують пігменти, стійкі до лужного середовища.
 3. Ланки обробляють поліефірним мастилом, також для такої цілі підійде моторна олива, змішана з бензином (у співвідношенні 1:10). Ливарні форми переставляють на вібростіл, порційно заповнюють бетоном, після чого кладуть сталеву сітку (для армування).
 4. Вібрація допомагає речовині осісти і стати щільнішою. Камери наповнюють, поки бетон не зрівняється з їх межами. Повітряні бульбашки з'являтися не повинні. Поверхню вирівнюють і відправляють каркас на розформування.

Іноді для поліпшення якості готової продукції бетон не відразу виймають з форм. Він настоюється протягом кількох днів. Маркова міцність досягається за 3-4 тижні й залежить від температури повітря.

Двосторонні єврозабори виготовляють аналогічним способом. Відмінність полягає в конструктивних особливостях зовнішнього каркаса. Він представлений герметичною вертикальною опалубкою з двома формами, встановленими всередині. Останні також наповнюються бетоном на вібростолі, тільки цього разу складову речовину пропускають через вузьку щілину, яка утворюється між стінками форми.

Як встановлюють європаркани

Інструкція з монтажу євроогорож:

 1. Спочатку потрібно виміряти рівень огорожі. Опорні конструкції встановлюють після розмітки території, яку виконують за допомогою шнура і рівня. Між центральними частинами стовпів зберігають відстань 2.05 м.
 2. Ставлять один зі стовпів, натягують шнур уздовж передбачуваної лінії майбутнього паркану. Важливо врахувати місце розташування воріт і хвіртки.
 3. Виїмки для опор проробляють спеціальним буром, лопатою або ломом. Євроогорожі не потребують створення фундаменту, знадобиться тільки надійне зміцнення основ.
 4. У заглиблення ставлять стовпи. Перший і останній з них вертикально фіксують на одному рівні. Знову натягують шнур та виставляють інші інтервальні фрагменти конструкції.
 5. Опори можна закріпити цегляними уламками (їх засипають між кордонами отворів і стовпом). Потім яму заливають бетонною сумішшю.
 6. Якщо ділянка має складну рельєфну форму (з ухилом або підйомом), стовпи монтують поступово. Частину плит доведеться підрізати, довжину опорного паза поступово збільшують.

Плити встановлюють через добу, коли затвердіє бетон. Вироби просто розміщують в пазах стовпів. Розмітка опор у цьому випадку повинна бути ідеально точною. Існує інший підхід: спочатку встановлюють тільки перший опорний елемент. Потім кріплять потрібну кількість європлит, а другу стійку ставлять так, щоб фрагменти точно входили в її пази. Секції вирівнюють по горизонтальній і вертикальній осі, продовжують монтажні роботи.

Чому у нас дешевше

Компанія "Новий двір" регулярно впроваджує інноваційні розробки, модернізує технологічне оснащення. Це дозволяє нам створювати бетонні вироби високої якості й у великих обсягах. Виробництво євроогорож здійснюється за допомогою сучасного обладнання. Всі етапи роботи строго контролюються: перевірці підлягає і сама сировина, і етапи вібропресування.

Вартість продукції відображає стан реалізованих нами товарів. Європаркани представлені в широкому асортименті: ви можете вибрати ту категорію огорож, яка відповідає вашим потребам і фінансовим можливостям. Якщо ви хочете заощадити на покупці, замовте плити без фарбування і декоративних елементів.

Технологічні потужності "Нового двору" знаходяться у Дніпропетровській області. Замовляючи єврозабори в цьому регіоні, вам не доведеться переплачувати за доставку, адже відстань від виробничого об'єкта до місця продажу істотно скорочується. Крім того, ми пропонуємо знижки для всіх клієнтів.

Відгуки

Олександр Панков
22.01.2019
Вийшов гарний, міцний секційний європаркан. Підбирався бюджетний варіант: плити односторонні, з простим дизайном. Для нас така огорожа цілком підходить, головне, що є хороший захист території.
Андрiй Пугач
12.05.2019
Прекрасно, коли на фірмі є бригада установників! Швидко замовили, швидко доставили і допомогли з установкою. Жодних проблем!
Тарас Костюк
19.06.2019
Довго шукали паркан, який би підійшов і за ціною, і за зовнішнім виглядом. Зупинили свій вибір на європарканах з "Нового двору" і залишилися абсолютно задоволені. Майстри все встановили рівно, якісно. Колір плит не змінюється, європаркан виглядає красиво.
Максим Рогов
17.07.2019
Терміново потрібно було поставити європаркан і дверцята! Звернулися до вашої компанії і не пошкодували. Допомогли вибрати і доставили товар як нам було зручно.
Богдан Цимбал
18.09.2019
Огорожа на століття, обслуговування теж на рівні. Хлопці, спасибі!
ЗАМОВЛЕННЯ
Розрахуйте безкоштовно
вартість продукції та монтажу
Ми допоможемо правильно обрати продукцію
та розрахуємо для вас вартість робіт та доставки
Ваше замовлення успішно відправлено
Наші переваги
Найвигідніша ціна
Ми є виробниками та постачальниками бетонної продукції, тому можемо запропонувати найдоступніші ціни на товар. "Новий двір" створює комфортні умови співпраці для наших клієнтів. Ми також пропонуємо вигідні ціни оптовим і роздрібним покупцям, регулярно оновлюємо асортимент та вказуємо актуальну вартість виробів. Крім того, у нас діє система акцій та знижок.
Наші переваги
Власне виробництво
Наша компанія строго контролює якість матеріалів, вироблених на власних промислових об'єктах. У процесі виготовлення ми вдаємося до нових технологій і користуємося сучасним обладнанням, тому повністю впевнені в надійності та функціональності продукції. Доставка товару виконується замовнику прямо з заводу.
Наші переваги
Завжди великий асортимент в наявності
Наша компанія - прямий постачальник бетонної продукції. Наявність власного виробництва дозволяє нам регулярно поповнювати асортимент товарів. Великі майданчики й склади дають можливість зберігати як сировинний матеріал, так і готові вироби. У нас ви завжди можете зробити крупні закупівлі європарканів, тротуарної плитки, фігурних бетонних елементів та іншого.
Наші переваги
Гарантія на продукцію
Ми пропонуємо своїм клієнтам та партнерам якісну бетонну продукцію під торговою маркою "Новий двір". У наших каталогах ви знайдете товари з високим відсотком міцності, виконані в різноманітному дизайнерському оформленні. Всі вироби екологічні, безпечні, що відображено в инних паспортах і сертифікатах якості. Кожен вид виробів має гарантійний термін